SKOFF - O firmie - SKOFF24.pl

Lista produktów producenta: SKOFF

SKOFF jest polską, profesjonalną firmą produkcyjną, zajmującą się projektowaniem, produkcją i wdrażaniem najwyższej jakości wyrobów oświetleniowych przeznaczonych do użytku domowego oraz komercyjnego.

SKOFF jest polską, profesjonalną firmą produkcyjną, zajmującą się projektowaniem, produkcją i wdrażaniem najwyższej jakości wyrobów oświetleniowych przeznaczonych do użytku domowego oraz komercyjnego. Naszym celem i atutem jest tworzenie takich rozwiązań, które pod każdym względem odpowiadają wysokim standardom światowym.

Oświetlenie SKOFF jest perfekcyjne pod względem formy i funkcjonalności. Odpowiada najnowszym trendom światowego designu, spełniając jednocześnie techniczne warunki norm bezpieczeństwa.

Wszystkie oprawy oświetleniowe SKOFF wykonywane są z metalu a zastosowanie w wyrobach odpowiednich pokryć galwanicznych zapewnia i gwarantuje im wysoką jakość i trwałość.

Wyroby elektroniczne SKOFF zostały zaprojektowane i wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Są hermetyzowane żywicą poliuretanową zapewniającą bezpieczeństwo użytkowania nawet w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Na bieżąco monitorujemy specyfikę i potrzeby rynku. Ważne są dla nas opinie naszych Klientów i Konsumentów - dzięki nim możemy rozwijać Firmę SKOFF. Stale podnosimy kwalifikacje i ulepszamy rozwiązania aby marka SKOFF była gwarancją sukcesu i zadowolenia poprzez wysoki standard obsługi oraz jakość wyrobów.

Główne produkty firmy Skoff to seria opraw LED serii MusicLine:

MUSIC LINE - SKOFF LED SYSTEM
Nowa innowacyjna linia oświetleniowa Firmy SKOFF Sp. z o.o. - "Music Line" - to grupa bardzo płaskich opraw oświetleniowych, wykorzystujących jako źródło światła elementy półprzewodnikowe LED.

Nowe oprawy są kontynuacją wdrożonej z sukcesem na rynku oprawy "Klips ledowy".

Produkty te różnią się od dotychczas produkowanych opraw niepowtarzalnymi walorami oświetleniowymi oraz oryginalnym wzornictwem. Do ich produkcji wykorzystano najnowszą technologię ledową.

Rozwiązanie proponowane przez Spółkę SKOFF nie ma swojego odpowiednika wśród konkurencji ani w Polsce ani na świecie.

MUSIC LINE - MINIMUM MOCY, MAXIMUM ŚWIATŁA
Nowoczesne oprawy Firmy SKOFF pobierają bardzo niewielką ilość energii elektrycznej poprzez co mogą być zasilane przez długi okres czasu (np. przez całą dobę) nie narażając użytkownika na duże koszty.

Kolejną zaletą produktów "Music Line" są ich gabaryty (oprawy oświetleniowe są bardzo płaskie,w związku z czym niewiele odstają od powierzchni zamocowania) a żywotność diod LED szacowana na około 50 tys. godzin.

MUSIC LINE - NOWE RYTMY ŚWIATŁA
Światło, które daje grupa produktów "Music Line" skierowane jest w dwóch płaszczyznach - podstawowej w dół, oraz odbite - boczne, przez co w konstrukcji tej nie widać elementów świetlnych (cechy te zostały objęte zgłoszeniem patentowym).

MUSIC LINE - MONTAŻ BEZ OGRANICZEŃ
Ze względu na zastosowane źródło światła LED, oprawy te wydzielają minimalną ilość ciepła. Dzięki temu mogą być zastosowane bezpośrednio na elementach łatwopalnych typu: płyty meblowe, elementy drewniane.

Zgłoszone do Urzędu Patentowego konstrukcje opraw oświetleniowych "Music Line" umożliwiają ich montaż w standardowych puszkach elektrotechnicznych, w wykonanych otworach lub łatwe klejenie do powierzchni, np. na ściance, półce witryny meblowej, boazerii czy panelach drewnianych.?

Więcej
Siatka
Lista
na stronę
Wysyłka w 24h!

Tango to architektoniczna oprawa LED, która dzięki swoim niewielkim rozmiarom doskonale nadaje się do oświetlenia ciągów komunikacyjnych, schodów, podstopnic, witryn meblowych, lub do efektownego dekorowanie światłem ścian.  

Wysyłka w 24h!

Tango to architektoniczna oprawa LED, która dzięki swoim niewielkim rozmiarom doskonale nadaje się do oświetlenia ciągów komunikacyjnych, schodów, podstopnic, witryn meblowych, lub do efektownego dekorowanie światłem ścian.

Wysyłka w 24h!

Impulsowy zasilacz transformatorowy o stabilizacji napięciowej, przeznaczony do zasilania napięciem stałym opraw oświetleniowych LED.

Impulsowy zasilacz transformatorowy o stabilizacji napięciowej, przeznaczony do zasilania napięciem stałym opraw oświetleniowych LED.

Obniżka!

PASEK LED SMD składa się z 300 diod (60 /metr). Diody umiejscowione są na białym podłożu PCB, co poprawia elastyczność i wytrzymałość taśmy.