Darmowa dostawa PROMOCJA SKOFF

Pasek taśma LED 12 V DC 4,8W/m 24W IP20 ZIMNA 60 LED/mb 5mb

83,15 zł

SKOFF

PASEK LED SMD składa się z 300 diod (60 /metr). Diody umiejscowione są na białym podłożu PCB, co poprawia elastyczność i wytrzymałość taśmy.    Więcej szczegółów

TL-048-A-W-2-PL-00-01

5902626653446

Bezpośrednio na powierzchni

4,8W /m

12 V DC

WEWNĄTRZ BUDYNKU

3 lata

2-3 dni robocze

Biały Zimny

Produkt chwilowo niedostępny

Taśma LED SKOFF 12V - IP20 - 1mb = 4,8W

 

Taśma LED W - zimnobiała 6000K

CENA ZA 5mb

 


Taśma LED SKOFF to znakomite uzupełnienie każdej domowej i komercyjnej przestrzeni. Ten niewielki, samoprzylepny pasek pokryty diodami LED potrafi w jednej chwili zmienić wygląd oraz nastrój panujący w pomieszczeniu. Jego zaletami są przede wszystkim niewielka cena, wszechstronność zastosowania oraz niebywała łatwość montażu, wymagająca jedynie naklejenia paska na powierzchnię odprowadzającą ciepło (tzw. radiator – np. profil aluminiowy) i podłączenia do zasilania.
 
Możliwości jakie daje zastosowanie taśmy LED SKOFF są prawie niewyczerpalne. Tego typu oświetlenie może być wykorzystane do wyeksponowania elementów architektonicznych, do podświetlenia sufitów, mebli oraz wnętrza szafek i barków, albo też do doświetlania korytarzy, schodów, okien… Może być ona zatem z powodzeniem wykorzystywana nie tylko w dekoracji domu, ale także do aranżacji przestrzeni sklepów i przestrzeni komercyjnych, w formach ekspozycyjnych i wystawienniczych w muzeach, albo też w branży reklamowej. Jednym słowem: ogranicza Cię tylko wyobraźnia!
taśma LED
 
Taśma LED SKOFF wykonana jest z dwóch warstw: samoprzylepnej taśmy 3M oraz warstwy pokrytej diodami LED. Jej wersja cechująca się mocą 4,8 W / m wykorzystuje wysokiej jakości diody 3528, co przy poprawnym montażu zapewnia jej żywotności aż 50.000 godzin świecenia! Jest ona dostępna w dwóch barwach światła: zimnym białym (W - 6000 K) oraz ciepłym białym (WW - 3000 K). Na taśmę LED SKOFF udzielamy 3-letniej gwarancji.

piktogram pasek LED

 

SKOFF LED SMD składa się z 300 diod (60 /metr). Diody umiejscowione są na białym podłożu PCB, co poprawia elastyczność i wytrzymałość taśmy. Ponadto PASEK LED SMD posiada bardzo mocną dwustronną taśmę samoprzylepną 3M, która ułatwia montaż na każdej powierzchni. Rolka ma długość 5 metrów, natomiast istnieje możliwość cięcia paska w minimalne odcinki 5 cm – co 3 diody. 

Dane techniczne

Parametry świetlne  
Źródło światła: LED
Strumień świetlny: 420 lm / m (W)
Skuteczność świetlna: 88 lm / W (W)

Współczynnik oddawania barw: Ra > 80
Temperatura barwowa:

6000 K (ZIMNA)

Parametry użytkowe  
Moc: 4,8 W / m
Napięcie zasilania: 12 V DC
Nominalny prąd: ---
Klasa ochronności: III
Klasa efektywności energetycznej: A
Pozostałe parametry użytkowe  
Stopnień ochrony: IP20
Temperatura pracy: ---
Wilgotność otoczenia: ---
Żywotność: 50 000 h
Sposób montażu: za pomocą taśmy samoprzylepnej
Wymiary taśmy: 8 x 2 mm
Wymiary modułu: 50 mm
Gwarancja: 36 miesiące