Darmowa dostawa PROMOCJA SKOFF

TANGO mini SHORT STAL IP20 do puszki fi50 inox szlif

48,89 zł

SKOFF

Tango Mini Short to mniejsza wersja architektonicznej oprawy LED - Tango Short, charakteryzującej się ukrytym źródłem światła. Subtelny i nowoczesny design w połączeniu z efektem świecenia kurtynowego sprawia, że lampa ta doskonale nadaje się do podświetlania ciągów komunikacyjnych, schodów, podstopnic, witryn meblowych...   Więcej szczegółów

60 mm

60 mm

Stal szlachetna

Puszka | Otwór fi50

0,4 W

10 V DC

WEWNĄTRZ BUDYNKU

ZOL6, ZOL7, ZOL15, ZOL16

3 lata

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
4 4% Do 7,82 zł
6 5% Do 14,67 zł
8 6% Do 23,47 zł
10 8% Do 39,11 zł

Oprawa Tango mini SHORT IP20

montowana do puszki o średnicy fi 50

 


Tango Mini Short to mniejsza wersja architektonicznej oprawy LED - Tango Short, charakteryzującej się ukrytym źródłem światła. Subtelny i nowoczesny design w połączeniu z efektem świecenia kurtynowego sprawia, że lampa ta doskonale nadaje się do podświetlania ciągów komunikacyjnych, schodów, podstopnic, witryn meblowych, lub do podkreślania światłem architektonicznych detali. Obudowa oprawy została wykonana z wysokiej jakości materiałów: aluminium lub stali szlachetnej (INOX) oraz tworzywa sztucznego (element światłowodu). Lampa LED Tango Mini Short dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych: alu (G), szlif (K), czarny mat (D), biały mat (C), oraz w trzech barwach świecenia: zimny biały (W - 6000-6500K), ciepły biały (WW -3800-4250 K), niebieski (B). Oprawa przeznaczona jest do bezpośredniego montażu w otworze lub puszce instalacyjnej o przekroju Ø 50 mm. Do zasilania oprawy wymagany jest zasilacz napięciowy LED o napięciu wyjściowym 10 V DC. Główną zaletą lampy Tango Mini Short jest wysoka jakość wykonania oraz energooszczędność (0,4 W).
Parametry świetlne
Źródło światła: niewymienialne moduły LED
Barwa światła: Zimny biały (W)
Ciepły biały (WW)
Niebieski (B)
Temperatura barwowa: 6000 K (W)
3800 K (WW)
Strumień świetlny: 16 lm (W)
17 lm (WW)
Skuteczność świetlna: 40 lm/W (W)
43 lm/W (WW)
Parametry użytkowe
Moc: 0,4 W
Żywotność: 50.000 h
Stopnień ochrony: IP 20
Stopnień odporności na uderzenia mechaniczne: IK 09
Waga: 0,060 kg
Informacje dodatkowe
Materiał: stal szlachetna (INOX)
Sposób montażu: w puszce Ø 50 mm
Gwarancja: 36 miesięcy

TANGO short

 

Do montażu w otworach lub puszkach instalacyjnych fi50

 

TANGO MINI SHOT

Tango Short różnice świecenia

schemat elektr.

Impulsowy zasilacz transformatorowy o stabilizacji napięciowej, przeznaczony do zasilania napięciem stałym opraw oświetleniowych LED.

Impulsowy zasilacz transformatorowy o stabilizacji napięciowej, przeznaczony do zasilania napięciem stałym opraw oświetleniowych LED. Okrągła obudowa pasuje do standardowych puszek elektro-instalacyjnych Ø60, co eliminuje problem umiejscowienia zasilacza.

Impulsowy zasilacz transformatorowy o stabilizacji napięciowej, przeznaczony do zasilania napięciem stałym opraw oświetleniowych LED.

Impulsowy zasilacz transformatorowy o stabilizacji napięciowej, przeznaczony do zasilania napięciem stałym opraw oświetleniowych LED.

Puszka fi 50 do montażu opraw MINI SKOFF Music Line

3,32 zł 2-3 dni robocze