Darmowa dostawa PROMOCJA SKOFF
Akcesoria oświetleniowe

Uzupełnieniem oferty SKOFF są akcesoria oświetleniowe. Wyroby w postaci żarówek, puszek elektro-instalacyjnych czy gniazd i łączników zaspokajają w całości potrzeby klienta.

Akcesoria oświetleniowe 

Siatka
Lista

PK 60 głęboka - MOŻNA ZASTOSOWAĆ DO MONTAŻU LAMPKI I ZASILACZA ZOL7,lub ZOL15 Stopień ochronny IP on IP30 Rodzaj tworzywa  PP Średnica zewnętrzna (A)  63 mm Głębokość (B)  60 mm Rozstaw otworów do mocowania osprzętu (C) 60 mm

Czujnik jest urządzeniem służącym do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi. Urządzenie można zainstalować w puszce ściennej Ø 60 w miejsce zwykłego wyłącznika.

Przewód płaski, mieszkaniowo żyłach miedzianych, wielodrutowych o izolacji i powłoce z polwinitu, przeznaczone do połączeń przenośnych odbiorników mieszkaniowych o małym obciążeniu mechanicznym.

Złączki instalacyjne do wszystkich rodzajów przewodów; złączka 2-przewodowa; z dźwigniami; maks. temperatura otoczenia 85°C

Mikrofalowy czujnik ruchu przystosowany do montażu w puszce ściennej o średnicy 60 mm. Jest aktywnym detektorem ruchu - zintegrowany element pomiarowy wysyła elektromagnetyczne fale wysokiej częstotliwości i odbiera ich echo. Służy do wykrywania ruchu w polu widzenia czujnika.

Czujnik ruchu z zewnętrznym sensorem służy do automatycznego sterowania oświetleniem (włączania i wyłączania) lub innymi urządzeniami elektrycznymi. Oświetlenie jest włączane za pomocą czujnika ruchu PIR, który działa na podczerwień.

PK 60 głęboka - MOŻNA ZASTOSOWAĆ DO MONTAŻU OPRAW ORAZ ZASILACZY ZOL7,lub ZOL15 Puszki instalacyjne podtynkowe do 650 oraz 850 °C, Nazwa  PK60 do płyt gipsowych głeboka Stopień ochrony  IP 30 Rodzaj tworzywa  PP Średnica zewnetrzna [A]  ?70mm Głębokość [B]  60mm Rozstaw otworów [C]  60mm Norma  PN-EN 60670-1

Przewód okrągły, miękka linka, mieszkaniowy o żyłach miedzianych, wielodrutowych o izolacji i powłoce z polwinitu, przeznaczone do połączeń przenośnych odbiorników mieszkaniowych o małym obciążeniu mechanicznym.